Náhledy z fotogalérie

historie 081 OLYMPUS DIGITAL CAMERA Babí Hora 2002 historie 028 historie 095 OLYMPUS DIGITAL CAMERA Beskydy Knìhynì 2004 Lysá Hora 2003 Monte Rosa 2005 historie 094

Chamonix reloaded

Tak jsem podruhé v krátké době dorazil do Chamonix, tentokrát za Pepou. Žije tu už od posledních Vánoc. Cíl byl předem daný. Žádné hory, jen skalky a skály. Nakonec bylo obojí. Skalky v údolí L´Arve a hory v masívu Aiguilles Rouges.

Hned v pondělí, druhý den po příjezdu  vyrážíme lanovkou na  Brévent. Vybíráme si cestu Voie Frison-Roche. 6 délek převážně 5c a z toho 2 za 6a. Pěkně vyšla na jednoho jedna délka :) . A když už jsme nahoře, tak se ještě jdeme dorazit na na sportovky na Bréventu.

V úterý valíme na Index, konkrétně na Grande Flória. Lezeme Madagasikaru za 5c s jednou variaci vedlejší cesty Manhattan ve které je pěkná stěnka za 6a.

Středa, čtvrtek a pátek jsou celé věnované už jenom sportovkám ve Vallée de L´Arve.

La Mortenaz ( Sallanches ) kde přelézame všechny cesty do 6a a pomalu se rozkoukáváme v 6b, hlavně Pepa, leze mu to líp

Trejdon ( Araches ) – pěkné místo kde se ještě rád vrátím. Několik neúspěšných pokusů o 6b a jedna úspěšná 6a+

Dalle de l´Oisean Rare ( Flaine ) – moc krásné místo celkem vysoko v horách kousek od lyžařského střediska Flaine. Tady padlo mé první opravdické a poctivé 6b. Důstojné to zakončení skvělého zájezdu.

 

Leave a Reply

  

  

  


*

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Webcam Lysá Hora


Internetová kamera na Lysé Hoře v Beskydech

Archiv