Hvar – horské kola

po hvaru na horském kole

  Letošní dovolenou na Hvaru jsem celou věnoval cyklistice. Žádné lezení, jen něco málo bouldrů ale hodně kolo. Skoro každý druhý den nějaký kratší výlet po okolních zátokách a jeden pořádný výjezd na Sv. Nikolu, nejvyšší horu ostrova Hvar           …..

Teddyho výlet za lavinami

Musím konstatovat, že jeden můj známý se asi zbláznil …..

Sraz OUTDOORFORA zakončení bajkové sezóny

Tak jsme se nějak sešli z různých koutů republikyu u nás v Beskydech, abychom se blíže poznali a zvesela a důstojně zakončili cyklistickou sezónu. Zprvu to vypadalo, že to bude spíše skialpová záležitost, ale sníh roztál ( škoda) a my mohli ještě oprášit bajky. …..

Beskydy na kole – 4 nejvyšší vrcholy na vlastní nohy.

Kněhyně – Smrk – Travný – Lysá Hora Jedna chuťovka na beskydké horské kolo. Projedete se čtyřni nejvyššími vrcholy Moravskoslezských Beskyd, uděláte okruh a dáte si řádně do těla. …..

Chorvatsko na kole Biokovo Sv. Jure 1760

To si tak ležíte na pláži, na ostrově Hvar a tu horu máte stále před sebou. Minulý rok jsme se rozhodli, že si na ni zajedeme a letos jsme to zrealizovali. Kola sebou vozíme, tak bylo akorát třeba vyřešit logistiku z ostrova na pevninu.         …..

Beskydy na kole – Okolo Ondřejníku

Příjemný okruh kolem masívu Ondřejníku. Nenastoupáte při něm spousty výškových metrů, ale najedete v terénu pár poctivých kilometrů a pokud máte sebou rodinku s dětmi, můžete je poslat po prvním okruhu na Solárku, kde se mohou občerstvit a počkat na vás až se vydovádíte. …..

Beskydy na kole – Hřebenem Javorníků

Konečně začala pravá bajková sezóna. Ne že by se na kolech ještě nejezdilo, ale ta pravá sezóna začíná až pořádným horským přejezdem. Vybyly dva volné dny a tak jsme se ženou vyrazili na hřeben Javorníků. …..

Kritérium prvního sněhu

Skoro celý týden krásně sněžilo, tak jsem vyrazil asi na poslední letošní bajkovačku do Beskyd. Cíl byl tradičně daný, Lysá Hora. No asi jsem ten sníh trochu podcenil. …..

Okruh kolem Morávky podzimní MTB

Využili jsme asi poslední pěkné dny a vyrazili na kolech do přírody. Klasický okruh kolem Morávky. Prašivá – Kotař – Ropička – Slavíč – Bílý Kříž – Visalaje – Travný – Morávka …..

Hvar Bajkový.

Po mém minuloročním pokusu vzít si na dovolenou, na chorvatský Hvar kolo, se letos ty kola v kempu sešly hnedle čtyři a bylo o zábavu postaráno. …..

Video dne

A VO TOM TO JE ...

Webcam Lysá Hora


Internetová kamera na Lysé Hoře v Beskydech

Archiv