Nové fotky na FOTO.HORSKESPORTY.CZ

Malá Fatra Kraviarské – Chleb – Poludňový grůň

Chleb před námi

Malá Fatra na lyžích přes Kraviarské, Velký Fatranský Kriváň, Chleb a Poludňový grůň. ….čti dále…..

Diašou – skialpový sraz – Babí Hora

plagat_12

Už po 12.-krát sa uskutoční prehliadka horských a adrenalínových filmov pre priaznivcov skialpinizmu a milovníkov hôr spojená s prehliadkou Babej hory, našej Kráľovnej Beskýd.Tento rok sa uskutoční Diašou opäť na Chate Slaná voda, v dňoch od 15.- 17. februára. Znova prídu zaujímaví hostia, ako Stano Tomka, Erik Rabatin, Stano Klaučo , ktorí nám odprezentujú mnohé zaujímavé akcie, ktoré zažili pri svojich potulkách svetom. Pozývame Vás na túto akciu a tešíme sa na Vašu účasť. ….čti dále…..

Ötztal – Martin Busch Hutte – už opravdu konec lyžovačky

skialpy otztal

Závěr lyžařské sezóny v Ötztalkach na chatě Martin Busch hutte. Původně se mělo jet do Argentierre ale nestabilní předpověď počasí v této oblasti nás přesměrovala trochu blíže domovu. Sněhové podmínky byly na hraně. V noci skoro nemrzlo a už před polednem bylo všechno bílé rozměklé na kaši. Nicméně závěr sezóny jak má být.

….čti dále…..

Vysoké Tatry Brnčalka skialpy

Žlab do Východné žeruché veže

Baranie sedlo

Pár fotek z víkendového výpadu na asi letošní poslední skialpy. Počasí vyšlo na jedničku a sněhové podmínky taky.

….čti dále…..

Chamonix a ledovo zimní radovánky.

Argentiere

Argentiere

Týdenní lezení v Chamonix. Contamine, Aosta a taky nějaké skialpy. Povedený týden zimních radovánek. V Chamonix mě čekal Pepa a měli jsme se druhý den přesunout do Aosty, respektive do vesničky Cogně. Údolí Valnontey skýtá neuvěřitelné množství ledových linií a letošní podmínky jsou naprosto ideální. No nakonec to dopadlo všechno jinak. Přijeli ještě nějací Pepovi kámoši a tak jsme nakonec zůstali v Chamonix.

….čti dále…..

Chamonix – zakončení skialpové sezóny

St Bernard pod námi.

Col du Chardonnet – začátek výstupu

Pracovní povinnosti mě zavedly koncem Dubna blízko Chamonix. Náplň cesty byla sice lezení, ale pro jistotu jsem si vzal sebou lyže, co kdyby. …. a vyplatilo se. Na nic velkého nebyl sice čas, ale dvakrát jsem se na ně postavil.

….čti dále…..

Roháče Žiarska dolina

Roháče Žiarska dolina

Rychlý jednodenní výpaďák na skialpy do Roháčů Absťák na skialpy byl takový velký, že jsem se v neděli ráno sbalil a vyrazil s Dallenem na rychlou akci do Žiarské doliny. ….čti dále…..

Teddyho výlet za lavinami

….čti dále…..

Lysá Hora aktuálně sníh

Blíží se víkend, tak aktuální informace ohledně sněhu na Lysé Hoře z dnešního dne.

Výstupová cesta ze Zlatníku je naprosto v pohodě, a to jak nahoru tak i dolů. Ferdova sjezdovka byla skoro panenská.

….čti dále…..

Travný – Lysá Hora

Travný

Travný

Minulý týden v Neděli, co byly takové mrazy, jsme s Karlem vyrazili na Travný s tím, že pokud nebudeme mít dost tak si ještě vyběhnem na Lysou Horu.

Webcam Lysá Hora


Internetová kamera na Lysé Hoře v Beskydech

Archiv