Nové fotky na FOTO.HORSKESPORTY.CZ

Zakončení skialpové sezóny

Lysá Hora zakončení sezóny

Letošní skialpová sezóna byla pro mě nad očekávání uspěšná. Ne tím, že jsem toho hodně našlapal, ale že jsem vůbec něco našlapal a hlavně, že jsem i něco najezdil ve volném terénu. Tentokrát to nebyly žádné výkony v Alpách ale jen naše oblíbená Lysá Hora. Pro mě ideální vzdálenost tůry a poměrně jednoduchý sjezd. Nicméně i severní svahy jsem si jednou úspěšně vyzkoušel. ….čti dále…..

Malá Fatra – Kraviarske – Poludňový Grůň

Malá Fatra

Nohy sice ještě nejsou úplně v pořádku, ale už mě „dralo“ vyzkoušet něco většího než jen Lysá Hora, nahoru a dolu. Počasí hlásili „jako malované“ a malá Fatra je ideální místo na lehký a relatívně dlouhý skialp. ….čti dále…..

Malá Fatra Kraviarské – Chleb – Poludňový grůň

Chleb před námi

Malá Fatra na lyžích přes Kraviarské, Velký Fatranský Kriváň, Chleb a Poludňový grůň. ….čti dále…..

Diašou – skialpový sraz – Babí Hora

plagat_12

Už po 12.-krát sa uskutoční prehliadka horských a adrenalínových filmov pre priaznivcov skialpinizmu a milovníkov hôr spojená s prehliadkou Babej hory, našej Kráľovnej Beskýd.Tento rok sa uskutoční Diašou opäť na Chate Slaná voda, v dňoch od 15.- 17. februára. Znova prídu zaujímaví hostia, ako Stano Tomka, Erik Rabatin, Stano Klaučo , ktorí nám odprezentujú mnohé zaujímavé akcie, ktoré zažili pri svojich potulkách svetom. Pozývame Vás na túto akciu a tešíme sa na Vašu účasť. ….čti dále…..

Ötztal – Martin Busch Hutte – už opravdu konec lyžovačky

skialpy otztal

Závěr lyžařské sezóny v Ötztalkach na chatě Martin Busch hutte. Původně se mělo jet do Argentierre ale nestabilní předpověď počasí v této oblasti nás přesměrovala trochu blíže domovu. Sněhové podmínky byly na hraně. V noci skoro nemrzlo a už před polednem bylo všechno bílé rozměklé na kaši. Nicméně závěr sezóny jak má být.

….čti dále…..

Vysoké Tatry Brnčalka skialpy

Žlab do Východné žeruché veže

Baranie sedlo

Pár fotek z víkendového výpadu na asi letošní poslední skialpy. Počasí vyšlo na jedničku a sněhové podmínky taky.

….čti dále…..

Chamonix a ledovo zimní radovánky.

Argentiere

Argentiere

Týdenní lezení v Chamonix. Contamine, Aosta a taky nějaké skialpy. Povedený týden zimních radovánek. V Chamonix mě čekal Pepa a měli jsme se druhý den přesunout do Aosty, respektive do vesničky Cogně. Údolí Valnontey skýtá neuvěřitelné množství ledových linií a letošní podmínky jsou naprosto ideální. No nakonec to dopadlo všechno jinak. Přijeli ještě nějací Pepovi kámoši a tak jsme nakonec zůstali v Chamonix.

….čti dále…..

Chamonix – zakončení skialpové sezóny

St Bernard pod námi.

Col du Chardonnet – začátek výstupu

Pracovní povinnosti mě zavedly koncem Dubna blízko Chamonix. Náplň cesty byla sice lezení, ale pro jistotu jsem si vzal sebou lyže, co kdyby. …. a vyplatilo se. Na nic velkého nebyl sice čas, ale dvakrát jsem se na ně postavil.

….čti dále…..

Roháče Žiarska dolina

Roháče Žiarska dolina

Rychlý jednodenní výpaďák na skialpy do Roháčů Absťák na skialpy byl takový velký, že jsem se v neděli ráno sbalil a vyrazil s Dallenem na rychlou akci do Žiarské doliny. ….čti dále…..

Teddyho výlet za lavinami

….čti dále…..

Webcam Lysá Hora


Internetová kamera na Lysé Hoře v Beskydech

Archiv